شماره تماس

34704

نماینده رسمی شرکت صنعتی الکتریک خراسان (افشارنژاد)

نماینده رسمی فروش محصولات فاراتل

ساعت کاری

8 صبح الی 17 بعد ظهر

مقالات

کابل 16+35×3 آلومینیوم خراسان افشارنژاد با عایق XLPE NA2XY در تولید این کابل از آلومینیوم سری 1350 استفاده شده

کابل 25+50×3 آلومینیوم خراسان افشارنژاد با عایق XLPE NA2XY از کنار هم قرار گرفتن 3 کابل آلومینیومی سایز 50 با عایق XLPE و یک کابل سایز 25 آلومینیومی خراسان افشارنژاد با عایق XLPE تشکیل شده است.

کابل 35+70×3 آلومینیوم خراسان افشارنژاد با عایق XLPE همانند تمام کابل های آلومینیوم خراسان افشارنژاد اصطلاح مخفف NA2XY را بهمراه دارد

کابلی با وزن km/kg 8.996 و قطر 52.7 میلیمتر که در دسته بندی کلاس 2 SM در مجموعه sector کابل های خراسان افشارنژاد قرار دارد.

کابل آلومینیومی که عبارت NA2XY در کنار نام خود بهمراه دارد از قرار گرفتن 3 کابل آلومینیومی با سایز 120 در کنار هم و کابل دیگری با سایز 70 تولید می شود.

کابل 50+95×3 آلومینیومی خراسان افشارنژاد که اصطلاح مخفف NA2XY  را برای معرفی خود همانند سایر کابل های آلومینیوم خراسان افشارنژاد بهمراه دارد از 3 کابل سایز 95 آلومینیومی با عایق XLPE و یک کابل سایز 50 آلومینیومی با عایق XLPE تشکیل شده است.

در مطالب گذشته بارها در مورد اطلاعات فنی کابل های خراسان افشارنژاد و قسمت های مختلف تشکیل دهنده آن در وبسایت رسمی جهان کابل آرکا توضیح داده شده است

در ادامه معرفی کابل های آلومینیومی خراسان افشارنژاد در این مقاله به شرح کابل کنترل 1×7 خراسان افشارنژاد پرداختیم.

در ادامه معرفی کابل های آلومینیومی خراسان افشارنژاد در این مقاله به شرح کابل 70+150×3 آلومینیومی خراسان افشارنژاد پرداختیم.

کابل 95+185×3 آلومینیومی خراسان افشارنژاد که اصطلاح مخفف NA2XY را همانند تمام کابل های آلومینیوم خراسان افشارنژاد

این کابل از قرار گرفتن 3 کابل سایز 240 آلومینیومی و یک  کابل 120 آلومینیومی تشکیل شده که از محصولات آلومینیوم خراسان افشارنژاد می باشد

دو مورد از رایج ترین مواد برای تولید کابل  آلومینیوم و مس هستند. هر دو مزایا و معایبی دارند، اما دانستن اینکه کدام یک مورد نیاز مشتریان هست می تواند دشوار باشد.

 

مهمترین سوالاتی که بعد از مشاهده مشتری از لیست قیمت کابل های آلومینیومی خراسان افشارنژاد با روکش XLPE  پیش می آید این است که

 

سیم های افشان NYAF را بعنوان پرفروش ترین محصول خراسان افشارنژاد در بازار سیم و کابل میتوان نام برد .سیم های افشان از هسته مسی افشان و عایقی از جنس پی وی سی تشکیل شده که به آن سیم های افشان مسی گفته می شود.

 

ما به عنوان نمایندگی رسمی سیم و کابل خراسان افشارنژاد در این مقاله سعی می کنیم تا شما در ابتدا با مفهوم سیم کابل آشنا شوید و پس از آن به بررسی انواع دسته بندی ازجهت :

 

همه ی ما در طول مدتی که زندگی کردیم حداقل یکبار به خرید سیم یا کابل احتیاج پیدا کرده ایم و برای خرید آن به مراکز خرید سیم و کابل یا فروشگاه های الکتریکی مراجعه کردیم . در آنجا با چنین شرایطی روبرو شدیم مثلا اینکه سیمی جلو روی ما بگذارند...

 

تامین کردن بخش اعظمی از توزیع انرژی الکتریکی بر عهده ی کابل ها می باشد . یکی از انواع کابل ها ، کابل های شیلد دار می باشد .برای آن که اطلاعات به صورت کاملا درست از فرستنده به گیرنده ارسال شود از شیلد بر روی کابل ها استفاده می کنند که به این نمونه کابل ، کابل شیلد دار می گویند .

از جمله مهمترین تجهیزاتی که می توانیم در زمان استفاده از تجهیزات برقی به ان اشاره نماییم، سیم و کابل می باشند. این دو وسیله در کنار یکدیگر به راحتی قادر هستند انرژی را به سیستم های گوناگونی منتقل نمایند. سیم ها و کابل ها در انواع مختلفی طراحی و تولید می شوند. که از این میان سیم ها و کابل های شیلد دار بهترین هستند. 

درمیان سیم ها و کابل هایی که جهت انتقال برق استفاده می شوند، سیم ها و کابل های افشان سبک شناخته شده تر هستند. سیم و کابل افشان سبک و قدرت از لحاظ ظاهری با یکدیگر تفاوت هایی دارند. اما مهمترین تفاوت این تجهیزات برقی، در میزان انتقال جریان برق است. 

سیم و کابل از جمله مهمترین تجهیزاتی هستند که در صنایع مختلف استفاده می شوند. مهمترین قسمتی که از این سیم ها و کابل های روکش دار استفاده می شود، ساختمان های مسکونی و صنعتی هستند. از این رو لازم است برای تولید این تجهیزات حساسیت و دقت بالایی خرج نمود. با این که تولید سیم و کابل از مراحل طولانی و پیچیده ای نیز برخوردار است.

سیم و کابل از جمله تجهیزات لازم و ضروری برای استفاده در صنایع مختلف می باشد. این سری از تجهیزات به دلیل کاربرد فوق العاده ای که دارند، در محیط های خاص استفاده می شوند. محیط های مسکونی، اداری، تجاری، صنعتی و ... که نیاز به انتقال انرژی و برق دارند، باید از سیم ها و کابل های مختلف استفاده کنند.  

سیم و کابل از جمله مهمترین تجهیزاتی هستند که برای انتقال برق مورد استفاده قرار می گیرند. سیم ها و کابل ها خود به دسته های مختلفی تقسیم می شوند، که هر کدام از آنها دارای ویژگی های مجزایی هستند. سیم ها در اصل هادی انتقال برق هستند و کابل ها عایق هایی که به دور این سیم ها کشیده می شوند. 

سیم و کابل از جمله تجهیزات پر طرفدار و خاصی به شمار می روند، که در صنایع گوناگونی از انها استفاده می شود. تنوع تولیدی سیم ها و کابل ها بسیار زیاد است. از این رو باید در زمان خرید و استفاده آنها، به کاربرد سیم و کابل در محل مورد نظر توجه ویژه ای داشت.

شرکت جهان کابل آرکا

خیابان سعدی جنوبی، نبش کوچه شهید محمد سادات خوانساری پــلاک 323، مجتمــع تجاری ســعدی ، طبقــه اول واحد 112

شماره تماس
34704
09911205768

Image
Image
Image
Image

نماد ها

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت جهان کابل آرکا می باشد

طراحی سایت توسط مجموعه نقش هنر

لیبل